PREKIŲ KATALOGAS

ESAB Renegade ET 300iP - Be degiklios
3858.58

ESAB Renegade ET 300iP - Be degiklios

4 668,88 €

* ŠI PREKĖ PRISTATOMA per 4-7 d.d.

*Kaina galioja tik perkant internetu
- +
Prieinamumas:Sandėlyje
Liko tik: 1 vnt.
SKU 0445100920
Prekės ženklas ESAB
Detalės

ESAB Renegade ET 300iP TIG yra inverteriniai aukšto dažnio TIG (HF) ir MMA suvirinimo aparatai. Dėl kompaktiško formato jį lengva nešiotis ir neštis į bet kurią darbo vietą. Kartu su dideliu darbo ciklu ir galimybe naudotis šaltinu prie ilgo 100m maitinimo tinklo, šis aparatas yra puikus suvirinimo šaltinis, naudojamas tiek dirbant vienoje dedikuotoje vietoje, tiek nuolatos besikeičiančioje darbo aplinkoje.

Įrenginys turi automatinį įvesties įtampos jutiklį ir gali veikti su bet kokia įvesties įtampa nuo 208 V iki 528 V 3 fazėje ir 230 V vienfazėje.
 • Geras galios ir svorio santykis kompaktiškame korpuse . Tvirtas kompozitinis korpusas užtikrina ilgaamžiškumą atšiauriausioje aplinkoje.
 • Didžiausia įvesties įtampos tolerancija ir galimybė dirbti vienfaziais ir trifaziais kabeliais iki 100 metrų.
 • Lengvai skaitomas ir greitai nustatoma valdymo panelė padidina tikslumą ir sumažina prastovos laiką.
 • Galima naudoti pulso (0,01–999 Hz) funkciją padedančia virinti ploną lakštinį metalą.
 • Naudokite dvigubos srovės režimo paleidimo funkciją, kad perjungtumėte du išėjimo srovės lygius, kurie valdo šilumos įvestį ir suvirinimo baseino dydį. Fono srovė nustatoma procentais nuo suvirinimo srovės ir atitinkamai keičiasi.
 • Galimas be pulsinis ir pulsinis rėžimas, skirtas plonam lakštiniam metalui.
 • Sukurta naudoti ekstremalioms sąlygoms, įskaitant +55°C aplinkos temperatūroje.
Renegade logo
 

TIG IR MMA KELIONĖJE


Suvirintojai visada yra kelyje. Jie juda greitai. Jie juda toli. Jie dirba smarkiai. Jiems reikalingas įrenginys, kuris su jais suspėtų. Toks įrenginys yra „Renegade“.

Virinkite kelyje


Būdamas mažiausias ir lengviausias savo klasės suvirinimo aparatas, ESAB Renegade ET 300iP yra etaloninis lauko sąlygomis naudojamo įrenginio pavyzdys. Jį lengva paimti, pastumti, patraukti arba persimesti per petį paėmus už bet kurios iš trijų rankenų, kai reikia patekti į sunkiai pasiekiamas vietas su ribota prieiga.

Labai kompaktiškas ir lengvas. Renegade ET 300iP sveria tik 16.8 kg (priklausomai nuo modelio), o jo matmenys yra tik 460 mm x 200 mm x 320 mm – jis užima mažiausiai vietos, palyginti su konkurentų gaminiais, be to, paprasčiau manevruoti su vežimėliu, kai naudojama kartu su aušinimo vandeniu sistema.

Lengva nešti. Korpusas su trimis rankenomis leidžia įrenginį kelti viena ranka, abiem rankomis arba kranu. Jei patogu dirbti persimetus įrenginį per petį ir turėti laisvas rankas, tai su paminkštinimu diržui bus dar patogiau.
 
 
 
 

Galia suvirintojui


ESAB Renegade 300A TIG šeimai priklauso du modeliai ET 300i bei ET 300iP, skirti HF TIG darbams ir MMA.

Didelis galingumas ir pasiekiamumas. Dirbkite naudodami 300 amperų srovę esant 40 % darbo ciklui naudodami net iki 100 m ilgio maitinimo ir suvirinimo kabelius.

Nepaprastos galimybės naudoti dvejopą įtampą. Automatinio tinklo nustatymo funkcija leidžia jungti įrengimą prie 230 V vienos fazės maitinimo tinklo (ET 300i ir ET 300iP) ir ar 208–528 V trifazio maitinimo tinklo be poreikio perjungti įvado laidus.

Patogumas ir įrenginio valdymas jūsų rankose


Geriausios savo klasėje lanko uždegimo charakteristikos. Švelni, bet juntama pradžia, nepriklausomai nuo proceso, kiekvieną kartą uždegant lanką.

Patogi sąsaja. Skaitmeninis įrenginio rodmenų ekranas, dideli mygtukai ir valdikliai leidžia lengvai nustatyti parametrus ir juos peržiūrėti iš toli, esant bet kokiam apšvietimui.

Kabelių tvirtinimo sistema. Integruota skląsčių sistema padeda patogiai suvynioti kabelius, pritvirtinant juos prie įrenginio, kad jį būtų paprasta pasiimti ir eiti.

Spartus nustatymas. Kadangi ESAB Renegade ET 300iP nustatymas yra paprastas, o prieiga prie visų svarbių nustatymų yra lengva, nereikalingas ilgas mokymas, kaip naudotis įrenginiu.

Itin sparti komunikacija tarp el. lanko ir mašinos. ESAB Renegade ET 300iP nuskaito el. lanką greičiau nei dauguma įrenginių, todėl galimas geresnis valdymas, didesnis eigos greitis, stabilesnis lankas ir beveik jokio taškymosi dirbant MMA režimu.
 
 
 
 

Pagamintas atšiauriausiai aplinkai


Smūgio ir kritimo testai. Iš kompozitinės medžiagos pagamintas karkasas suprojektuotas taip, kad ne tik atitiktų aukščiausius lūkesčius dėl atsparumo nepalankiai aplinkai, bet juos net ir viršytų.

Parengtas ekstremalioms temperatūroms. Renegade“ yra suprojektuotas ekstremalioms sąlygoms, pavyzdžiui, temperatūrai iki 55ºC.

Sustiprintos jungtys aušintuvams ir nuotolinio valdymo pultams. Visos dalys yra tvirtos, patikimos ir lengvai prijungiamos bei atjungiamos daug kartų.

Aukštas TIG našumas


Lanko uždegimas.Uždekite TIG lanką pasitelkdami aukštojo dažnio (HF) uždegimo funkciją, kurią naudojant garantuojama, kad volframo dalelės nepapuls į suvirinimo siūlę. Perjunkite į „LiftTIG“ vykdydami darbus, kuriuos dirbant neleidžiamas HF.

TIG nustatymai.Naudodami dviejų suvirinimo srovės lygių režimą galėsite srovę perjungti tarp dviejų lygių, taip valdydami šilumos įvedimą bei suvirinimo vonelės formą. Paprastai sureguliuokite dujų prapūtimo (prieš ir po suvir. operacijos) funkciją, kad apsaugotumėte suvirinimo vonelę. Sureguliuokite kylantį ir besileidžiantį srovės polinkį, kad suvirinimo kokybė būtų pati aukščiausia.

Ypatingas lankstumas.Per kelias minutes ir nenaudojant įrankių „Renegade“ iš vandeniu aušinamos sistemos, prijungtos prie vežimėlio, pavirsta į oru aušinamą kilnojamąjį įrenginį.

Kojinis pedalas. Atliekant TIG darbus kojinis pedalas padeda išlaikyti laisvas rankas, kad būtų galima valdyti lanką ir tiekti pridėtinį metalą.
 
 
 
 

MMA galimybės


ESAB Renegade ET 300iP užtikrina sklandžią DC (Nuolatinė srovė) suvirinimo galią, todėl leidžia virinti baziniais ir rūgštinio glaisto elektrodais.

Arc Force (lanko galia). Valdo lašelių perdavimą, kad būtų sukurtas švelnesnis arba grubesnis suvirinimo lankas.

Hot start (”karštas” startas). Neleidžia elektrodui prikibti prie ruošinio.

Nuotolinis valdymas. Galimi du papildomi variantai. MMA 3 tradicinis nuotolinis pultas srovės stiprumui reguliuoti. ER 1 turi skaitmeninį ekraną ir realiuoju laiku rodo suvirinimo parametrus, kai dirbama atokiau nuo maitinimo šaltinio.

Maitinimas elektros generatoriais


Energijos šaltinis gali būti maitinamas naudojant skirtingų tipų generatorius. Tačiau kai kurie generatoriai negali užtikrinti pakankamos galios, kad suvirinimo maitinimo šaltinis veiktų tinkamai. Rekomenduojama naudoti generatorius su automatinio įtampos reguliavimo (AVR) ar panašia funkcija arba geresnio tipo reguliavimu, kurių vardinė galia yra 20 kW.
 
 

Komplektacija:

 • Renegade ET300iP suvirinimo šaltinis
 • 3 m maitinimo laidas ir kištukas
 • 5 m grįžtamasis kabelis ir gnybtas
 • 2 m dujų žarnos spaustukai

Pramonės šakos

 • Civilinė statyba
 • Sunkioji gamyba
 • Pramoninė ir bendroji gamyba
 • Vamzdžių konstrukcija
 • Remontas ir priežiūra
 • Laivų ir jūrinės laivų statyklos

Suvirinimo procesai

TIG HF
DC (Nuolatinė srovė)

Lift-TIG

MMA
Elektrodai

techniniai duomenys Renegade ET 300ip
Įvesties galia: 230–480 V ±10 %, 3faz. 50/60 Hz
230 V ±15 %, 1faz. 50/60 Hz
Technologija: Invertorius
Energijos poreikis, kai nėra apkrovos nergijos taupymo režimu Uin 230 V: 3 faz. 63 W, 20 W1)
1 faz. 74 W, 22 W1)
Energijos poreikis, kai nėra apkrovos nergijos taupymo režimu Uin 400 V: 3 faz. 63 W, 20 W1)
1 faz. 74 W, 22 W1)
Energijos poreikis, kai nėra apkrovos nergijos taupymo režimu Uin 480 V: 3 faz. 63 W, 20 W1)
1 faz. 74 W, 22 W1)
TIG  
Pirminė srovė Imaks.: 3 faz. 22 A
1 faz. 20 A
Nuostatų intervalas: 3 faz. 5 A / 10 V – 300 A / 22 V
1 faz. 5 A / 10 V – 200 A / 18 V
Leidžiama apkrova su 40 % darbo ciklo: 300 A / 32,0 V
Leidžiama apkrova su 60 % darbo ciklo: 250 A / 30,0 V
Leidžiama apkrova su 100 % darbo ciklo: 200 A / 28,0 V
Galios faktorius esant didžiausiai srovei: 0,96
Efektyvumas esant didžiausiai srovei: 83 %
MMA  
Pirminė srovė Imaks.: 3 faz. 30 A
1 faz. 29 A
Nuostatų intervalas: 15–180 A
Leidžiama apkrova su 40 % darbo ciklo: 300 A / 22,0 V
Leidžiama apkrova su 60 % darbo ciklo: 250 A / 20,0 V
Leidžiama apkrova su 100 % darbo ciklo: 200 A / 18,0 V
Galios faktorius esant didžiausiai srovei: 0,96
Efektyvumas esant didžiausiai srovei: 86 %
   
Pilnutinė galia I2 esant didžiausiai srovei: 3faz. 11,6 kVA
1faz. 6,6 kVA
Aktyvioji galia I2 esant didžiausiai srovei: 3faz. 11,2 kW
1faz. 6,6 kW
Efektyvumas esant didžiausiai srovei: 81%
Atviros grandinės įtampa U0 maks.: 48 V
Atviros grandinės įtampa U0 maks. su įjungta VRD 35 V: 34 V
UPK: 12,4 kV
Darbinė temperatūra: Nuo –10 iki +40 °C
Gabenimo temperatūra: Nuo -20 iki +55 °C
Nuolatinis garso slėgis nesant apkrovos: < 70 dB
Transformatoriaus izoliacijos klasė: F
Gaubto apsaugos klasė: IP23
Taikymo klasė: S
PFC: Taip
Pulsas: Yra (0,01–999 Hz)
Didžiausias ilgintuvo laido ilgis: 100 m
Aušinimo būdas: Oru
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis): 460 × 200 × 320 mm
Suvirinimo procesai: TIG HF, Lift TIG, MMA
Svoris: 16,8 kg
Komplektacija: Renegade ET300iP suvirinimo šaltinis, 3 m maitinimo laidas ir kištukas, 5 m grįžtamasis kabelis ir gnybtas, 2 m dujų žarnos spaustukai.
Gamintojas: ESAB
Garantija: 36 mėn.
Elektros srovė, Ssc min. – Mažiausia trumpojo jungimo įtampa tinkle atitinka IEC 61000-3-12 reikalavimą.

Darbo ciklas - tai laikas, kurį sudaro dešimties minučių intervalas, per kurį galite virinti arba pjauti esant tam tikrai apkrovai. Darbo ciklas galioja esant 40 °C / 104 °F arba žemesnei temperatūrai.

Gaubto apsaugos klasė IP kodas žymi gaubto apsaugos klasę, t. y. apsaugos nuo kietųjų medžiagų ar vandens prasiskverbimo laipsnį.

Įranga, paženklinta žymeniu IP23 skirta naudoti patalpose ir lauke.

Taikymo klasė - Simbolis [S] nurodo, kad maitinimo šaltinis skirtas naudoti vietose, kuriose yra padidėjęs elektros smūgio pavojus.

Pasirinkus šį aukščiausios kokybės įrenginį rekomenduotina naudoti atitinkamas aukščiausios kokybės ESAB suvirinimo medžiagas. Rinkitės iš plataus mūsų TIG strypų ir elektrodų asortimento.

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

Produktas: ESAB Renegade ET 300iP - Be degiklios

Įsigykite artimiausioje parduotuvėje

Centrinis sandėlys Nėra
Panevėžio padalinys (Smėlynės g. 112, LT-35113) Nėra
Vilniaus padalinys (Savanorių pr. 174S, LT-03153) Nėra
Kauno padalinys (Elektrėnų g. 1s, LT-51222) Nėra
Klaipėdos padalinys (Šilutės pl. 51, LT-94105) Nėra
Šiaulių padalinys (Pramonės g. 12A, LT-78150) Nėra
Mažeikių padalinys (Naujoji g. 1, LT-89101) Nėra

Upsell products

pristatymas.png
NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 50 Eur

pastomatas.png
PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ

Prekių pristatymas į LP Express paštomatus

pinigu_paemimas.png
ATSISKAITYMAS VIETOJE

Atsiskaitymas prekės atsiėmimo metu per kurjerį

komercinis.png
AUTOMATINĖS IŠANKSTINĖS

Susigeneruok išankstinę savo pirkimo krepšeliui