PREKIŲ KATALOGAS

JASIC TIG 200P W212
359.99

JASIC TIG 200P W212

435,59 €
*Kaina galioja tik perkant internetu
- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU 200007
Prekės ženklas Jasic
Detalės
Siūlome įsigyti JASIC TIG 200P E212 suvirinimo įrenginį. Šis skaitmeninis inverterinis nuolatinės srovės (DC) impulsinis TIG suvirinimo aparatas, pasižymintis puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, kuriame įdiegta pažangi technologija. Naujoviškas dizainas ir įdiegtos pažangios bei brandžios technologijos maksimaliai atperka pirkėjo investiciją įsigyjant šį aparatą.

Suvirinimo šaltinyje integruota „Pulse TIG“ funkcija leidžia JASIC TIG 200P E212 suvirinimo aparatui virinti ypač plonus gaminius. Geras suvirinimo lankas be purslų ir koncentruota šiluma leidžia suvirinimo šaltiniui suformuoti gražias suvirinimo siūles ir išvengti gaminio deformacijos.

JASIC TIG 200P E212 unikali elektros sistema ir oro kanalų išvedžiojimas šios serijos aparatuose gali paspartinti maitinimo šaltinio kaitros atidavimą ir pagerinti darbo ciklą. Unikalūs oro kanalų šilumos atidavimo rodikliai gali veiksmingai užkirsti kelią maitinimo įrenginių ir valdymo grandinių gedimui dėl dulkių, kurias įtraukia ventiliatorius, todėl išauga įrenginio patikimumas.

JASIC TIG 200P E212 yra harmoningos aptakios formos, priekinis ir užpakalinis skydeliai natūraliai integruoti. Priekinis ir užpakalinis įrenginio skydeliai bei rankena padengti gumos alyva, todėl įrenginio paviršiaus tekstūra švelni, malonu jį liesti.

Pažangus skaitmeninis valdymas - Šiame aparate įdiegta pažangi MUC skaitmeninio valdymo technologija, visas pagrindines dalis kontroliuoja programinė įranga. Tai skaitmeninis suvirinimo aparatas, kurio funkcijos ir techniniai rodikliai, palyginti su tradiciniu suvirinimo aparatu, yra gerokai patobulinti.


Parametrai lengvai reguliuojami, programinė įranga paprastai atnaujinama - Kalbant bendrais terminais, suvirinimo aparato su analogine grandine arba analogine grandine ir skaitmenine grandine daugumos parametrų reguliavimas atliekamas per atitinkamą grandinę, todėl jeigu reikia reguliuoti daugiau parametrų, grandinė būtų sudėtingesnė ir tai padaryti būtų sunkiau. Tačiau suvirinimo aparato su protingu skaitmeniniu valdymu parametrų reguliavimas daug paprastesnis ir tikslesnis, kadangi pagrindinės funkcijos vykdomos per programinę įrangą.


Vartotojui patogi sąsaja - Aparate naudojama tarptautinio standarto grafinė sąsaja, kuri yra paprasta, protinga ir patogi naudoti.
Pažangi IGBT inverterio technologija - Šiame aparate naudojama pažangi IGBT inverterio technologija. Invertavimo dažinis siekia 36~43KHz, dėl to smarkiai sumažintas aparato dydis ir tūris. Gerokai mažesni magnetiniai ir varžos nuostoliai akivaizdžiai pagerina suvirinimo našumą ir leidžia taupyti energiją. Be to, beveik visiškai pašalinta triukšmo tarša, kadangi darbinis dažnis nepatenka į girdimąjį diapazoną.
Vienodas ir stabilus darbas - Aparatą valdo protingi skaitmeniniai valdymo įtaisai, todėl jis nereaguoja į komponentų parametrų pokyčius. Tai yra, pasikeitus tam tikrų komponentų parametrams, suvirinimo aparato darbo kokybė nesikeis. Be to, aparatas nereaguoja į darbo aplinkos, pvz., temperatūros, drėgnumo ir kt., pokyčius. Todėl šis aparatas dirba tolygiau ir stabiliau negu tradicinis suvirinimo aparatas.
Aukštos kokybės MMA suvirinimas - MMA suvirinimo rodiklius gerokai pagerina puikus valdymo algoritmas: paprasčiau įžiebti lanką, stabili suvirinimo srovė, mažai taškymosi, nekimba elektrodai, geras formavimas, automatinis prisitaikymas prie suvirinimo kabelio ilgio ar skersmens.

Įrenginio savybės:

 • Valdymo skydelį sudaro klavišai, šviesos diodų indikatoriai, skaitmeninis displėjus ir sukamasis reguliatorius jis yra patogus naudoti operatoriui.
 • Valdymo skydelyje yra trijų skaitmenų ekranėlis, kuriame parodomi parametrų nustatymai, srovės dydis ir pavojaus signalo duomenys.
 • Yra 2T, 4T ir taškinio suvirinimo funkcija.
 • Savaime prisitaikanti lanko forsavimo technologija, dėl kurios galima itin efektyviai virinti ilgu kabeliu ir efektyviau virinti dideliu nuotoliu.
 • Patikimas aukšto dažnio lanko įžiebimas.
 • DC TIG, impulsinis TIG ir MMA režimai.
 • Parametrų nustatymo atminties funkcija.
 • Integruota HOT-START funkcija

Pritaikymo sritys

 • Profesionaliam suvirinimui.
 • Pramoniniam darbui.
 • Statybose.
 • Darbo vietos priežiūrai ir remontui.
 • Bendrajai gamybai
 • Ūkininkams.
 • Automobilių ar motociklų priežiūrai ar remontui.

Tinka virinti

 • Plienui
 • Nerūdijančiam plienui
 • Titanui
 • Variui
 • Magniui
 • Nikeliui ir jo lydiniams

Suvirinimo procesai

 • TIG DC (Nuolatinė srovė)
 • TIG DC Pulse (Nuolatinės srovės pulsas)
 • MMA (Suvirinimas elektrodais)
techniniai duomenys jasic tig 200p e212
Įvesties galia: AC 230V ±15%, 1 faz. 50/60 Hz
Technologija: IGBT Invertorius
Suvirinimo srovė: DC (Nuolatinė srovė)
Įvesties srovė: 36 A
Vardinė įvesties galia: 8.2 KW
TIG išvesties diapazonas: 5-200A
MMA išvesties diapazonas: 10-180A
Srovės mažinimas: 0-10 s
Dujų apiputimo uždelsimas: 0-15 s
Lanko įžiebimas: HF
Našumas: 85%
Jėgos faktorius: 0.7cosᵩ
Apsaugos klasė: IP21S
Izoliacijos klasė: F
Jungtys: J35-50
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) : 365 × 135 × 277 mm
Svoris: 6.1 kg
Procesai: TIG, TIG DC Pulse, MMA (su papildomais priedais)
Komplektacija: Suvirinimo šaltinis, TIG degiklis, masės laikiklis
Gamintojas: JASIC, Kinija
Garantija: 12 mėn.
Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

Produktas: JASIC TIG 200P W212

Įsigykite artimiausioje parduotuvėje

Centrinis sandėlys Nėra
Panevėžio padalinys (Smėlynės g. 112, LT-35113) Yra
Vilniaus padalinys (Savanorių pr. 174S, LT-03153) Yra
Kauno padalinys (Elektrėnų g. 1s, LT-51222) Nėra
Klaipėdos padalinys (Šilutės pl. 51, LT-94105) Yra
Šiaulių padalinys (Pramonės g. 12A, LT-78150) Yra
Mažeikių padalinys (Naujoji g. 1, LT-89101) Nėra

pristatymas.png
NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 50 Eur

pastomatas.png
PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ

Prekių pristatymas į LP Express paštomatus

pinigu_paemimas.png
ATSISKAITYMAS VIETOJE

Atsiskaitymas prekės atsiėmimo metu per kurjerį

komercinis.png
AUTOMATINĖS IŠANKSTINĖS

Susigeneruok išankstinę savo pirkimo krepšeliui