PREKIŲ KATALOGAS

ESAB Cutmaster 60i
2885.1

ESAB Cutmaster 60i

3 490,97 €
*Kaina galioja tik perkant internetu
- +
Prieinamumas:Sandėlyje
Liko tik: 1 vnt.
SKU 203013
Prekės ženklas ESAB
Detalės

ESAB Cutmaster 60i kartu su degikliu SL60QD™ (1Torch® ) – tai tobulas pažangių technologijų ir išmanaus dizaino derinys. Cutmaster 60i yra ne tik išmanus, bet ir galingas įrenginys, turintis geriausią galios ir svorio santykį savo klasėje. ESAB Cutmaster 60i naudojant drauge su SL60QD (1Torch ® ) degikliu gaunamas didžiausias klasėje pjovimo lanko ilgis bei didžiausia galia, o tai užtikrina patogiausią naudojimą atliekant bet kokius darbus.

Stulbinanti galios ir mobilumo pusiausvyra

Kalbant apie galią ir svorį, aparate buvo pasiekta geriausia pusiausvyra. Šis vos 16,2 kg sveriantis kompaktiškas ir lengvas aparatas yra ypač patogus nešioti, o siekiant šio tikslo nebuvo aukojama galia ar efektyvumas.

Išskirtinis padidintas pjovimo lankas

Kalbant apie pjovimo galią ar greitį, ESAB Cutmaster 60i nemėgsta juokų. Jis lengvai ir švariai pjauna minkštąjį plieną, aliuminį bei nerūdijantįjį plieną ir padaro tobulą griovelį skaptuojant. Daugiausia tai priklauso nuo vieno elemento: deglo „SL60QD™ 1Torch®“.

Pasiekite didžiausią pjovimo našumą

Pasiruoškite atlikti pjovimo darbus visiškai kitaip. Nuo pirmojo pjūvio iki valymo, visą dieną, kiekvieną dieną – turėdami „Cutmaster 60i“ galėsite drąsiai pasitikti bet kokius iššūkius.
 
Nuotolinis valdymo pultas

Didesnė pjovimo galia ir greitis – „Cutmaster 60i“ rekomenduojama pjovimo galia yra 16 mm, maks. atskyrimas 38 mm, o pramušimas – 16 mm.

Puikus darbo ciklas – pjaukite daugiau, greičiau ir ilgiau. Aparato darbo ciklas – 50 % esant 60 A – pjaunant minkštąjį plieną yra lygus 7,6 kW vardinei galiai – tai didžiausias našumas šioje klasėje.

Tvirtas apsauginis karkasas – naudodamiesi įvairiais apsauginio karkaso kėlimo taškais ir keturiomis tvirtomis rankenomis galėsite lengvai pernešti „Cutmaster 60i“ visur, kur jums reikia – net ir lauke. Aparato apsaugos klasė yra IP23S, todėl jis tinkamas visoms galinčioms pasitaikyti aplinkos sąlygoms.

Galios faktoriaus korekcija (GFK) – jei pablogės ryšys su generatoriumi ar kitu galios šaltiniu, GFK nuslopins įtampos šuolius, ir srovė tekės sklandžiai.

Ilgas lanko ištempimas – kai dirbate nepatogioje padėtyje arba bandote pjauti kampą, aparato „Cutmaster 60i“ itin ilgas lankas išsitemps palaikydamas nuolatinį kontaktą su ruošiniu.

Darbo režimai – aparatas gali veikti keturiais darbo režimais – dvigubai daugiau nei konkurentai: pjovimo režimu, išplėstiniu metalo pjovimo režimu, skaptavimo režimu ir fiksavimo režimu, kuriuo galite užfiksuoti deglo paleidiklį ir visą dėmesį skirti pjovimui.

„SL60QD 1Torch“ – šis deglas gali daug pasiūlyti. Visų pirma, jis suderinamas su visa „Cutmaster“ serijos įranga ir kitomis pjovimo sistemomis. Antra, „QD“ reiškia greitą atjungimą, ir ši savybė suteikia galimybę pakeisti tik tai, ką reikia pakeisti – deglą arba laidą – ir taupo jūsų pinigus laikui bėgant.

Tik trys eksploatacinės dalys – tai reiškia, kad reikia turėti pasiruošus mažiau dalių ir galima greičiau jas pakeisti, taigi reikia rečiau stabdyti pjovimo darbus.

Patvarus šviesos diodų (LED) ekranas – dideliame ir puikiai matomame sistemos ekrane galėsite lengvai peržiūrėti visus aparato parametrus iš toli. Intuityviame ir lengvai naudojamame ekrane akimirksniu pateikiama visa reikiama informacija, padedanti išlaikyti optimalius parametrus ir pjovimo kokybę.

Dujų optimizatorius – ši unikali technologija padeda tiksliai reguliuoti oro slėgį ir užtikrinti geriausią pjovimo kokybę bei efektyvumą. Nustatę srovės stiprumą ir pasirinkę deglo tipą, deglo laido ilgį ir darbo režimą, matote vaizdinį raginimą atitinkamai sureguliuoti dujų slėgį, bet kartu galite lanksčiai derinti parametrus pagal savo pageidavimus.

Eksploatacinių dalių naudojimo ciklo pabaigos indikatorius – „Cutmaster 60i“ naudojimo ciklo pabaigos indikatorius stebi likusią eksploatacinių dalių tinkamumo naudoti trukmę ir įspėja, kai ateina laikas jas pakeisti, padėdamas išlaikyti optimalų efektyvumą ir pjovimo kokybę.

Eksploatacinių dalių konfigūravimo vadovas – maitinimo bloko viršuje rasite lengvai suprantamas instrukcijas, paaiškinančias, kaip eksploatacinės dalys veikia kartu. Reikia daugiau informacijos? Dėžėje rasite trumpą darbo pradžios vadovą, kuris padės greitai pasiruošti darbui.
Nuotolinis valdymo pultas
Nuotolinis valdymo pultas
 

Stulbinanti galios ir mobilumo pusiausvyra

Šis metodas rekomenduojamas pjaunant nedidelio storio (iki 6 mm) plieną. Užtikrinama geriausia pjūvio kokybė, mažiausias pjūvio plotis, didžiausias pjovimo greitis ir minimalus iškraipymas. Tradicinis pjovimas liečiant buvo apribotas iki maks. 40 A, tačiau dabar, naudojantis „Thermal Dynamics TRUE Cut Drag Tip Series™“ technologija, galima pjauti naudojant iki 60 A srovę. Siekdami geriausių rezultatų naudokite spec. antgalį kontaktiniam pjovimui 9-8252 ir srovę iki 60 A.
Nuotolinis valdymo pultas
 

Pjovimas liečiant apsauginiu gaubteliu

Tai operatoriui patogus pjovimo metodas, kai reikia pjauti naudojant 70–120 A srovę. Jei metalas storesnis nei 6 mm, tiesiog vilkite degiklį liesdami metalo paviršių apsauginiu gaubteliu. Naudokite spec. apsauginį gaubtą („Max Life“) ir apsauginį gaubtelį atitinkantį pjovimo srovės stiprį. Šis metodas nerekomenduojamas pjaunant plonus metalo lakštus.
Nuotolinis valdymo pultas
 

Bekontaktis pjovimas

Tai rekomenduojamas metodas, jei pjaunamas metalas yra storesnis nei 6 mm, o srovės stipris didesnis nei 60 A. Užtikrinamas maksimalus matomumas ir prieinamumas. Pjaunant bekontaktiniu būdu rekomenduojama išlaikyti 3 – 6 mm atstumą tarp angalio ir metalo paviršiaus.
Nuotolinis valdymo pultas
 

Drožimas

Tai paprastas metalo šalinimo metodas, kai degiklis nukreipiamas į metalo paviršių 35–45° kampu ir naudojamas spec. drožimo antgalis. Keičiant degikio atstumą, srovę, kampą, judėjimo greitį galima išgauti skirtingą įsiskverbimo gylį bei drožimo profilį.
SPECIFICATIONS ESAB Cutmaster 60i
Pjovimo srovės stipris 10–60 A, reguliuojama nepertraukiamai
Vardinė išvesties galia 7,6 kW
Atvirosios grandinės įtampa (OCV) 300 V
Maitinimo įtampa 400 V kintamoji
Fazių skaičius 3 fazės
Maitinimo srovės dažnis 50 / 60 Hz
Darbinis ciklas esant 50 % 60 A
Darbinis ciklas esant 60 % 50 A
Darbinis ciklas esant 100 % 40 A
Maks. naudojama srovė iš tinklo 13,2 A esant 400 V
Maitinimo kabelio ilgis 2,7 m
Grįžtamasis kabelis su įžeminimo gnybtu 6 m
Dujos Suslėgtasis oras
Darbinės temperatūros diapazonas 0–50 °C
Darbinio oro slėgio diapazonas 6,2–8,6 bar
Oro srautui keliami reikalavimai (pjovimas ir drožimas) 142–235 l/m
Suslėgto oro filtravimo pajėgumas Kietosios dalelės iki 5 mikronų
Rekomenduojamas pjūvis 16 mm
Maks. atskyrimas 38 mm
Pramušimas 16 mm
Degiklio SL60QD darbo ciklas 100 % esant 60 A, kai oro srautas yra 190 l/m
Reikalingas oro slėgis degikliui 5,2 bar
Degiklio oro sąnaudos 190 l/m
Degikliai – skirti naudoti su ESAB Cutmaster 60i SL60QD 1Torch“ (pateikiamas)
SL60/SL100 1Torch
SL100 Mechanized 1Torch
SL100SLV Automated 1Torch
Matmenys (I x P x A) 536 x 199 x 593 mm
Svoris 16,2 kg
Komplektacija ESAB Cutmaster 60i pjovimo šaltinis, SL60QD 6,1 m degiklis su 75° galvute, grįžtamasis kabelis su gnybtu, atsarginių dalių rinkinys, naudojimo instrukcija ir filtro veržliaraktis.
Gamintojas ESAB
Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

Produktas: ESAB Cutmaster 60i

Įsigykite artimiausioje parduotuvėje

Centrinis sandėlys Yra
Panevėžio padalinys (Smėlynės g. 112, LT-35113) Nėra
Vilniaus padalinys (Savanorių pr. 174S, LT-03153) Nėra
Kauno padalinys (Elektrėnų g. 1s, LT-51222) Nėra
Klaipėdos padalinys (Šilutės pl. 51, LT-94105) Nėra
Šiaulių padalinys (Pramonės g. 12A, LT-78150) Nėra
Mažeikių padalinys (Naujoji g. 1, LT-89101) Nėra

pristatymas.png
NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 50 Eur

pastomatas.png
PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ

Prekių pristatymas į LP Express paštomatus

pinigu_paemimas.png
ATSISKAITYMAS VIETOJE

Atsiskaitymas prekės atsiėmimo metu per kurjerį

komercinis.png
AUTOMATINĖS IŠANKSTINĖS

Susigeneruok išankstinę savo pirkimo krepšeliui