JASIC EVO20 TIG200P AC DC PFC LCD E2S23
*Kaina galioja tik perkant internetu
Prieinamumas:Sandėlyje
Kodas
200145
Prekės ženklas JASIC
Pagrindinės funkcijos
  • Keli suvirinimo režimai ir pasirenkamas degiklio valdymo režimas.
  • Realaus laiko srovės ekranas: parodo esamą išėjimo srovę.
  • Dinaminis LED būsenos ekranas: iš karto rodo esamą veikimo būseną.
  • „Anti-stick“ funkcija: neleidžia suvirinimo elektrodui prilipti prie ruošinio suvirinimo metu.
  • MMA „hot start“ funkcija: palengvina ir patikimiau įžiebia MMA lanką.
  • TIG suvirinimas: palaiko „Lift-TIG“ ir HF (aukšto dažnio) lanko paleidimą.
TIG Suvirinimas su pridėtine viela
MMA Suvirinimas elektrodais
Iš naujo apibrėžta vidinė struktūra
ABAP: aktyvus balansuojantis oro srautas
  • Vidinis oro srautas optimalia išskaidyta struktūra.
  • Dėl šios vidinės konstrukcijos patobulintas bendras maitinimo šaltinio patikimumas.
Smart Lift-TIG
  • Pašalina suvirinimo defektus stebint lanką ir prireikus jį sustabdo.
Pramoninio dizaino akcentai
Šoninė plokštė
  • Nuimama šoninė plokštė, kad būtų lengva aptarnauti.
Spalvotas LCD valdymo panele su intuityvia vartotojo sąsaja ir rafinuotu liečiamu ekranu
  • Apšviesta silikoninė sukamoji rankenėlė su matiniu paviršiumi.
  • Fizinis namų ir grįžimo mygtukas.
  • Lengva prieiga prie vartotojo vadovo ir atsarginių dalių sąrašo.
Priekinės grotelės
Rankena
  • Supaprastinta integruota rankena, kuri pagerina bendrą maitinimo šaltinio estetiką.
  • Užtikrina patogų, tvirtą sukibimą su pirštinėmis.
Valdymo skydelio matomumas
Nuotolinis valdymo pultas
Galimybė prijungti Nuotolinį valdymo pultą
Tinka suvirinti
  • Plienui
  • Nerūdijančiam plienui
  • Mažai legiruotam plienui
  • Aliuminiui
  • Titanui
  • Variui
  • Magniui
  • Nikeliui ir jo lydiniams
Pritaikymo sritys
  • Statybos darbuose
  • Darbo vietos priežiūrai ir remontui
  • Bendrajai gamybai
  • Ūkininkams
Komplektacija
  • TIG degiklis
  • Masės kabelis su gnybtu
Suvirinimo procesai
TIG
(AC/DC)
TIG Pulsas
(AC/DC)
Taškinis suvirinimas
(Spot welding)
MMA
(Suvirinimas elektrodais)
techniniai duomenys JASIC EVO20 TIG 200P ACDC PFC LCD E2S23
Įvesties galia 230V ±15% 1faz. 50/60Hz
Technologija Inverteris
Neapkrovinė įtampa 64 V
VRD įtampa 11.5 V
TIG
Maitinimo srovė 20.2 A
DC (Nuolatinės srovės) Suvirinimo srovė 5~200 A
AC (Kintamosios srovės) Suvirinimo srovė 20~200 A
Nominali darbinė įtampa 18 V
Maitinimo galia 4.7 kVA
AC (Kintamosios srovės) išėjimo dažnis 20~250 Hz
AC (Kintamosios srovės) balansas 20~60 %
Bazinė srovė 5~200 A
DC (Nuolatinės srovės) Pulso dažnis 0.5~200 Hz
AC (Kintamosios srovės) Pulso dažnis AC frequency: 20Hz
Pulse frequency: 0.5-2Hz
AC frequency: 250Hz
Pulse frequency: 0.5-25Hz
Pulsinio veikimo koeficientas 10~90 %
Darbo ciklas 25%
Išankstinio srauto laikas 0~3s
Up-slope laikas 0~10s
Down-slope laikas 0~10s
Laikas po srauto 0~15s
Taškinio suvirinimo laikas 0.1-10s
Veikimo būdas 2T, 4T, kartotinis, taškinis suvirinimas
Lanko paleidimo režimas HF lanko paleidimas
Lift-Arc lanko paleidimas
MMA (Elektrodai)
Maitinimo srovė 22.4 A
Suvirinimo srovė 10~160 A
Nominali darbinė įtampa 26.4 V
Maitinimo galia 5.6 kVA
Karšto paleidimo srovės (Hot start) 0~80 A
Arc-force srovė 0~40 A
Darbo ciklas 30%
Galios faktorius 0,95 cosφ
Efektyvumas 80%
Jungtis -
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) 490 x 165 x 341mm