PREKIŲ KATALOGAS

BINZEL Ceramic spray
21.2544

BINZEL Ceramic spray

25,71 €
*Kaina galioja tik perkant internetu
- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU 154091
Prekės ženklas Binzel
Detalės

BINZEL keramikinis purškalas skirtas sumažinti suvirinimo purslų prikibimą prie degiklio. Suvirinimo purslai, atsirandantys MIG ir MAG suvirinimo metu, taip pat gali nusėsti ant dujų antgalio ir susidėvėjusių dalių, tokių kaip kontaktinis antgalis, kontaktinio antgalio laikiklis ir dujų difuzorius. Šios dalelės sukelia turbulenciją dujų sraute, kuris tada nebėra sluoksniuotas su procesu ir taip paveikia patikimą apsauginių dujų dangą. Geriausia prieš suvirinimą kiek įmanoma išvengti suvirinimo purslų susidarymo. Naudojant ABICOR BINZEL keraminį purškiklį, greitai džiūstantis ir vienodas keraminis sluoksnis padengiamas ant kiekvieno dujų purkštukų paviršiaus, neatsižvelgiant į jų medžiagą, todėl suvirinimo purslai prisitvirtina daug sunkiau. Keraminio purškalo ABICOR BINZEL sudėtis garantuoja puikų keraminių dalelių sukibimą su purškiamomis susidėvinčiomis dalimis – matoma per baltą aukštai temperatūrai atsparią daugiasluoksnę apsauginę plėvelę – ir užtikrina labai ilgalaikę apsaugą nuo purslų. Po suvirinimo prilipusias daleles galima lengvai pašalinti švelniai bakstelėjus į degiklio priekinį galą.

Naudojant ABICOR BINZEL keraminį purškiklį, MIG/MAG suvirinimo metu žymiai pailgėja susidėvėjusių dalių ir suvirinimo degiklio tarnavimo laikas, taigi ir ilgaamžiškumas.

 

baneris

 

Keraminis purškalas: idealus purškalas nuo purslų, skirtas naudoti sunkiems darbams


Palyginti su kitais purškikliais, apsaugančiais nuo purslų, keraminis ABICOR BINZEL purškalas žymiai ilgiau išsilaiko ant degiklio priekinio galo susidėvėjusių dalių. Ypač kai suvirinama didelėmis 300–500 amperų srovėmis ir CO2 arba CO2 mišriomis dujomis, keraminis purškalas savo ilgaamžiškumu akivaizdžiai lenkia kitus purškiklius nuo purslų. Ši priemonė nuo purslų patikimai išlieka ant dujų antgalio, kontaktinio antgalio ir kt. – net ir suvirinant virš galvos.

Keraminio purškalo ABICOR BINZEL savybės


Daugiasluoksnė boro nitrido savybė apsaugo nuo tvirto suvirinimo purslų sukibimo

  • Puikios sukibimo ir dangos savybės
  • Specialiai sukurta naudoti ant dujų antgalio, kontaktinio antgalio, kontaktinio antgalio laikiklio ir dujų difuzoriaus
  • Idealiai tinka suvirinimo procesams su dideliu darbo ciklais
  • Ypač didelis padengimas kartu su keraminiu dangteliu
  • Didelis keramikos kiekis
  • Labai trumpas džiovinimo laikas
  • Be silikono

Dujų purkštukų apsaugos nuo purslų sudėtis


Šio purškalo nuo purslų itin veiksmingų savybių pagrindas yra boro nitridas, viena iš svarbiausių pramoninių keramikos gaminių, skirtų didelio našumo reikmėms. Vienas ABICOR BINZEL keraminio purškalo purškimas sudaro daugiasluoksnę apsauginę dangą ant sudrėkintų paviršių. Taip susidaro daugybė mikroskopiškai plonų keramikos sluoksnių. Šių sluoksnių tinklinę struktūrą išsaugo specialus rišiklis. Šis rišiklis naudojamas dėl gero sukibimo su suvirinimo degiklio dujų purkštukų ir atsparumo aukštai temperatūrai. Kompozicija su boro nitridu, kuri užtikrina atsparumą 1400 °C temperatūrai, sukuria itin karščiui atsparų purškimą nuo purslų, skirtą dujų antgaliui ir kt. suvirinimui.

Atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą

Produktas: BINZEL Ceramic spray

Įsigykite artimiausioje parduotuvėje

Centrinis sandėlys Nėra
Panevėžio padalinys (Smėlynės g. 112, LT-35113) Yra
Vilniaus padalinys (Savanorių pr. 174S, LT-03153) Yra
Kauno padalinys (Elektrėnų g. 1s, LT-51222) Nėra
Klaipėdos padalinys (Šilutės pl. 51, LT-94105) Yra
Šiaulių padalinys (Pramonės g. 12A, LT-78150) Yra
Mažeikių padalinys (Naujoji g. 1, LT-89101) Yra

pristatymas.png
NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 50 Eur

pastomatas.png
PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ

Prekių pristatymas į LP Express paštomatus

pinigu_paemimas.png
ATSISKAITYMAS VIETOJE

Atsiskaitymas prekės atsiėmimo metu per kurjerį

komercinis.png
AUTOMATINĖS IŠANKSTINĖS

Susigeneruok išankstinę savo pirkimo krepšeliui