PREKIŲ KATALOGAS

3M supranta, kad suvirinimas yra sudėtinga, reikalaujanti daug kvalifikacijos ir labai pavojinga profesija, kurioje darbas atliekamas sudėtingomis sąlygomis. Būti geriausiu šioje srityje - tai reiškia ne tik tobulinti savo įgūdžius, bet ir užtikrinti, kad jus saugo geriausia įranga, kurios dėka darbas tampa dar našesnis.

Registruotis į konkursą

3M Speedglas G5-01

Sukurtas suvirintojams, dirbantiems aukšto amperažo režimu ir kartu atliekantiems šlifavimo darbus, 3M Speedglas suvirinimo skydelis G5-01 yra pagamintas taip, kad būtų pritaikytas individualiems poreikiams ir situacijai. Daugiau informacijos...

3M Speedglas G5-02

Pirmasis pasaulyje 3M Speedglas suvirinimo skydelis G5-02 su lenkto stiklo technologijos filtru. Sukurtas TIG suvirintojams G5-02 skydelis - tai naujas pasaulio standartas, kurio dėka matymas pro suvirinimo filtrą tampa dar geresnis. Lenkto stiklo technologija - tai viena iš naujausių 3M Speedglas inovacijų. Suvirinimo filtras yra išlenktas ir atitinka ne tik galvos formą, bet ir periferinį regėjimo lauką.

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite

Užpildykite puslapyje esančią formą ir pasinaudokite galimybe laimėti naujos kartos apsaugą nuo suvirinimo. Laimėtojas galės pasirinkti vieną iš šių naujų suvirinimo skydelių. Daugiau informacijos apie konkursą rasite taisyklėse ir sąlygose. Būkite žaidimo dalimi!