Vienoje seniausių įmonių Panevėžyje UAB „Serpantinas“ – neeilinė proga. Įmonę aplankė garbingas jubiliejus, kadangi šiais metais jai sukako lygiai 30 metų. 1992-aisiais įkurtos bendrovės vadovai atviri – per ilgus metus būta ir šilto, ir šalto, tačiau svarbiausia, kad visame laikotarpyje nuveikta be galo daug darbų ne tik įmonės, bet ir viso miesto labui.

 

Metalo apdirbimo įranga, medžiagomis ir reikmenimis prekiaujanti įmonė Panevėžyje per 30 metų ne tik sėkmingai kūrė darbo vietas, ugdė patyrusius specialistus, plėtėsi į kitus šalies miestus, tačiau ir nuolatos prisidėjo prie miesto garsinimo ir iniciatyvų. Rėmė sporto bei kitus miestui svarbius renginius, krepšinio komandą „Lietkabelis“, vaikų namus.

 

„Bendrovės „Serpantinas“ vadovų vardu noriu padėkoti Panevėžio miesto bendruomenei. Ko gero nieko nenustebintume pabrėžę, kad tas taškas, kuriame esame šiandien yra tiek dėl mūsų darbuotojų darbo, tiek dėl palankaus Panevėžio miesto valdžios bei gyventojų požiūrio.

 

Šiandien esame savo srities rinkos lyderiai ne tik Lietuvoje. Esame ir garsiausių tarptautinių bendrovių partneriai bei atstovai Baltijos šalyse. Manau, kad drąsiai galime sakyti, jog bendro ryžto, veržlumo ir iniciatyvumo dėka dabar daug kam esame tarsi vizionieriai, ženkliai prisidedantys prie pramonės efektyvumo ir augimo Lietuvoje“, – teigia įmonės „Serpantinas“ vadovas Justinas Skaržauskas.

 

1992 m. įmonę įkūrė broliai Algimantas ir Ričardas Čepeliai. Anot Algimanto, įmonės vizija nuo pat įsikūrimo buvo padėti Lietuvos pramonei būti konkurencingai, nuolat augti, kuo labiau prisidėti prie bendros šalies ekonomikos augimo. Jis džiaugiasi, kad toks požiūris įmonę lydi iki šiol.

 

„Neabejoju, kad įmonės vizija ir toliau išliks kuo daugiau prisidėti prie Lietuvos pramonės konkurencingumo rekomenduojant efektyviausius įrenginius, būnant garsiausių bendrovių partneriais.

 

Pramonė yra mūsų ekonomikos lokomotyvas ir džiugu, jog „Serpantinas“ nuolat stengiasi kažką pasiūlyti, kaip tam lokomotyvui judėti greičiau. Kaip tik dabar pradeda naujas ekonomikos raidos etapas – ketvirtoji pramonės revoliucija (Pramonė 4.0), pasižyminti tokių technologijų, kaip robotizacja, dirbtinis intelektas įsitraukimu. Ji neišvengiama, tad manau, kad ir toliau mums būtina daryti viską, jog Lietuvos įmonės nepražiopsotų tos pramonės revoliucijos traukinio“, – mintimis dalijasi A.Čepelis.

 

UAB „Serpantinas“ – tai dinamiška ir nuolat besiplečianti, viena iš prekybos suvirinimo technika lyderių Lietuvoje. Bendrovės tinklą šiuo metu sudaro šeši filialai didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Mažeikiuose. Įmonė bendradarbiauja su pasaulyje pripažintais lyderiais ir oficialiai juos atstovauja Lietuvoje.